KRZEWY KONOPI PRZEJĘLI DZIERŻONIOWSCY POLICJANCI

  • 25.06.2021, 13:58
  • Telewizja Sudecka
KRZEWY KONOPI PRZEJĘLI DZIERŻONIOWSCY POLICJANCI
Dzierżoniowscy policjanci po raz kolejny zatrzymali osobę, która nie tylko była w posiadaniu narkotyków, ale też zajmowała się ich uprawą. Kryminalni zabezpieczyli krzewy konopi innych niż włókniste oraz amfetaminę.

Funkcjonariusze wszystkich pionów i jednostek organizacyjnych policji powiatu dzierżoniowskiego prowadzą działania, zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej. W dniu 24 czerwca policjanci Wydziału Kryminalnego wraz z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Niemczy, udali się do miejsca zamieszkania 31-letniego mężczyzny, gdzie ujawnili profesjonalnie wykonany namiot do uprawy krzewów konopi oraz rośliny. Mężczyzna posiadał przy sobie również substancję psychotropową w postaci amfetaminy.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W przypadku uprawy znacznej ilości narkotyków, zagrożenie karą wynosi od 6 m-cy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

INFO: kom. Anna Mierzejewska

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe