BIELAWSCY POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ KRADZIEŻY LAPTOPA

  • 24.06.2021, 12:56
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSCY POLICJANCI USTALILI SPRAWCĘ KRADZIEŻY LAPTOPA
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bielawie wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który z niezabezpieczonego pojazdu dokonał kradzieży laptopa wraz z nośnikami pamięci i pomocami dydaktycznymi. Sprawca przyznał się do popełnienia czynu. Mienie odzyskano w całości.

W dniu 22 czerwca 2021r. mieszkanka Bielawy powiadomiła funkcjonariuszy policji o kradzieży laptopa marki Lenovo wraz z nośnikami pamięci i pomocami dydaktycznymi o łącznej wartości 1250 zł. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia niedomkniętej szyby w samochodzie. Dzięki świadkowi zdarzenia, funkcjonariusze szybko ustali mężczyznę lat 51 i dokonali jego zatrzymania. Podjęte czynności pozwoliły również na odzyskanie w całości utraconego mienia. W/w po przebadaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 0,47 mg/l został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Bielawie.

INFO: kom. Anna Mierzejewska

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe