ZAPISZ SIĘ DO KLUBU MAMUŚKI

  • 18.06.2021, 13:51 (aktualizacja 18.06.2021, 13:55)
  • Telewizja Sudecka
ZAPISZ SIĘ DO KLUBU MAMUŚKI
W lipcu ruszy nabór do Klubu Mamuśki prowadzonego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. To miejsce, w którym mamy będą mogły spotykać się, wymieniać poradami, informacjami, a także wspierać w macierzyństwie i kobiecości.

 

Program jest skierowany do mam dzieci młodszych i starszych oraz kobiet, które za chwilę zostaną mamami. Tu będzie można nawiązać znajomości i przyjaźnie, a czas upłynie na zajęciach dla ducha i ciała. W tym czasie dzieci zostaną pod czujnym okiem opiekunek dając wytchnienie mamom. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania.

Na spotkaniach mam zapraszani eksperci będą poruszali kwestie zdrowia i urody, wychowania, żywienia dzieci, organizacji czasu i realizacji swoich marzeń, także tych zawodowe.

Spotkania będą nieodpłatne. Zainteresowane panie mogą się zgłaszać do siedziby TPD przy ul. Nowowiejskiej 73, tel. 664 971 267.

Zadanie będzie realizowane w ramach konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób pn.: „Prowadzenie miejsc w ramach placówki opiekuńczo-wychowawczej wsparcia dziennego”.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe