ZRĘCZNIE ZROBIONE - JARMARK ZDROWEJ ŻYWNOŚCI I RĘKODZIEŁA

  • 29.04.2021, 08:28 (aktualizacja 29.04.2021, 08:30)
  • Telewizja Sudecka
ZRĘCZNIE ZROBIONE - JARMARK ZDROWEJ ŻYWNOŚCI I RĘKODZIEŁA
Sery owcze i krowie, przetwory mięsne, świeże warzywa i owoce, miody, pierniki, przetwory owocowe i warzywne - soki, sałatki, kiszone ogórki czy korniszony – wszystko „zRęcznie Zrobione” - będzie można kupić co miesiąc na jarmarku zdrowej żywności i rękodzieła w Dzierżoniowie.

W maju rozszerzamy akcję „Kupuj lokalnie w Dzierżoniowie” o jarmark lokalnych produktów. W każdą drugą niedzielę miesiąca, począwszy od 9 maja, wszystko co „zRęcznie Zrobione” zagościć może na placu targowym w Dzierżoniowie. Na start wystawcy są zwolnieni z opłaty targowej, później placowe wynosić będzie 50 zł.

W pierwszym jarmarku udział potwierdziło już kilkunastu wystawców, m.in. gospodarstwo agroturystyczne „Szczypiorki”, „Dyniowy zakątek”, Serowarnia Lutomierz, „Jagodowe pole”, „Domowa spiżarnia”, Gospodarstwo Banaś, Sernica Dolnośląska, „Owcze Delicje”, czy Gospodarstwo Malinowskich.

Jarmark jest okazją do zakupu zdrowej żywności bezpośrednio od rolników ekologicznych. Wśród wielu produktów można znaleźć m. in.: warzywa, owoce, przetwory mleczne i mięsne oraz produkty z przetwórni ekologicznych: przetwory owocowo – warzywne: soki, sałatki, kiszone ogórki czy korniszony, miód i pierniki. Kupujących zapraszamy już 9 maja w godz. 11.00-14.00.

Chętni wystawcy mogą zgłaszać się do DZBM-u mailowo na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerami 74 646 46 00.   

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe