WIRTUALNY SPACER PO MUZEUM DZIERŻONIOWA

  • 15.04.2021, 09:37
  • Telewizja Sudecka
WIRTUALNY SPACER PO MUZEUM DZIERŻONIOWA
Choć wszystkie muzea w kraju są zamknięte, dzierżoniowską placówkę można odwiedzać – nie wychodząc z domu. Właśnie uruchomiliśmy wirtualny spacer po muzeum. Zapraszamy do oglądania ekspozycji.

W Mapach Google został opublikowany wirtualny spacer po Muzeum Miejskim w Dzierżoniowie. Jest to doskonała sposobność, by w czasach pandemii podziwiać wystawy nie wychodząc z domu. Już od dziś można odwiedzać naszą placówkę muzealną on-line. Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Muzeum Miejskim Dzierżoniowa. Dostępne są wszystkie wystawy stałe, jak „DIORA – Legenda polskiej elektroniki”, historia miasta, Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie, Izba Śląska, archeologia, ekspozycja kartograficzna, czy salonik mieszczański. Na parterze podziwiać można także aktualną wystawę czasową – „Świat zmysłów”.

Zwiedź wirtualnie muzeum

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe