POLICJANCI KONTROLUJĄ SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS

  • 08.04.2021, 17:47
  • Telewizja Sudecka
POLICJANCI KONTROLUJĄ SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS
W związku z rosnącą dobową liczbą zgonów, a także osób zarażonych oraz mniejszą ilością wolnych łóżek szpitalnych funkcjonariusze z powiatu dzierżoniowskiego wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie każdego dnia prowadzą wzmożone działania celem zapobieżenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Policjanci codziennie interweniują w różnych miejscach na terenie powiatu dzierżoniowskiego, gdzie może dochodzić do nieprzestrzegania obostrzeń wprowadzonych w związku ze stanem epidemii. Z uwagi na podjętą wczoraj decyzję o przedłużeniu do dnia 18 kwietnia obostrzeń funkcjonariusze z całego powiatu po raz kolejny przystąpili do intensywnych kontroli siłowni i klubów fitness. W trakcie wspólnych kontroli centrów sportowych funkcjonariusze nie ujawnili osób ćwiczących.

Apelujemy o rozsądek i jednocześnie przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, baseny, siłownie, centra i kluby fitness mogą być udostępniane (poza działalnością leczniczą) wyłącznie zawodnikom będącym członkami kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich.

INFO: sierż. sztab. Barbara Gaweł

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe