HALA DZIERŻONIOWSKIEGO OSIR-u ZMIENI SIĘ W PUNKT SZCZEPIEŃ MASOWYCH

  • 07.04.2021, 08:28 (aktualizacja 07.04.2021, 17:51)
  • Telewizja Sudecka
HALA DZIERŻONIOWSKIEGO OSIR-u ZMIENI SIĘ W PUNKT SZCZEPIEŃ MASOWYCH
Hala dzierżoniowskiego OSiR-u zmieni się w punktu szczepień masowych - zdecydował burmistrz Dariusz Kucharski.


Dariusz Kucharski - Korzystamy z takiej możliwości, ponieważ to znacznie ułatwi i przyspieszywszy szczepienia mieszkańców. Bierzemy na siebie całą organizację i logistykę, a po stronie rządowej będzie jedynie dostarczanie szczepionek. Jesteśmy już po pierwszych spotkaniach organizacyjnych i rozpoczęliśmy organizację punktu. Dziękuję prezesowi szpitala powiatowego za pomoc i dobrą współpracę.

Miejsce dobrowolnych szczepień na covid wybrano ze względu na odpowiednią przestrzeń, zaplecze i dużą liczbę miejsc parkingowych. W hali ośrodka sportu będą trzy odrębne punkty, każdy obsługiwany przez pielęgniarki oraz pracowników technicznych. Przez cały czas w punkcie szczepień będzie dyżurował lekarz. Punkt będzie czynny od poniedziałku, do piątku, od godziny 8.00 do 16.00. Pozwoli to na zaszczepienie co najmniej 300 osób dziennie, jeśli nie będzie problemu z dostępnością szczepionek możliwa jest taka organizacja punktu, który pozwoli na zaszczepienie ponad 500 osób jednego dnia.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe