ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

  • 04.03.2021, 15:03
  • Telewizja Sudecka
ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Profilaktyka, sankcje karne, a mimo to ciągle znajdą się osoby posiadające substancje zabronione. W dwa dni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze policji z powiatu dzierżoniowskiego 2 i 3 marca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

Pierwszy wpadł 18 latek, który w miejscu zamieszkania posiadał amfetaminę.

Drugi z mężczyzn to 35-letni mieszkaniec naszego powiatu, który przy sobie, w kieszeni miał woreczek z białym proszkiem. Narkotest wskazał, że to amfetamina.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Osoba, która nie stosuje się do orzeczonego przez Sąd zakazu może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe