NOWE I DOBRE WIADOMOŚCI O OBWODNICY DZIERŻONIOWA

  • 08.03.2021, 12:00 (aktualizacja 08.03.2021, 12:03)
  • Telewizja Sudecka
NOWE I DOBRE WIADOMOŚCI O OBWODNICY DZIERŻONIOWA
Ruszyły przygotowania do ogłoszenia przetargu na trzeci etap obwodnicy Dzierżoniowa. Inwestycja ma już zabezpieczone pieniądze w budżecie województwa. Wiadomo też co z pierwszym i drugim etapem.Informacje o zakresie prac i terminach przekazała dzierżoniowskiemu samorządowi Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK). Wynika z nich, że budowa trzeciego etapu, od drogi Dzierżoniów-Bielawa, do Piławy Górnej, ma już zabezpieczone finansowanie. Rozpoczęły się już także prace, efektem których będzie ogłoszenie przetargu i wybór wykonawcy.

Dokończenie pierwszego etapu

Odcinek obwodnicy od strefy ekonomicznej do drogi Dzierżoniów-Pieszyce ma być dostępny dla kierowców na przełomie lipca i sierpnia. Do tego czasu, na zlecenie DSDiK usunięta zostanie kolizja z linią energetyczną wysokiego napięcia. Harmonogram prac dostosowano do terminu, w którym możliwe będzie czasowe jej wyłącznie. To planowanie na kwiecień.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 08.03.2021, 14:33
Tylko wiadukt...mało korków na drodze Bielawa-Dzierżoniów?

Pozostałe