URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY - FINAŁ KONKURSU

  • 19.02.2021, 10:02
  • Telewizja Sudecka
URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY - FINAŁ KONKURSU
Trzy dolnośląskie urzędy skarbowe laureatami konkursu BCC „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze

64 urzędy skarbowe wyróżnione zostały w 18. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowanym przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową (KAS). Przedsiębiorcy w całym kraju oceniali jakość obsługi podatnika w  urzędzie, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. W tym roku gala finałowa konkursu odbyła się online 18 lutego 2021 r.

Głównym celem konkursu było rozwijanie współpracy pomiędzy KAS a przedsiębiorcami. Tym samym stał się płaszczyzną wymiany informacji na temat zasad funkcjonowania administracji i biznesu, praw i  obowiązków obu stron, a także doświadczeń jakie mamy we wzajemnych kontaktach.

Wyróżnione urzędy skarbowe przez najbliższy rok mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".  Z uwagi na pandemię koronawirusa, zmieniła się formuła konkursu. Ankiety konkursowe były wypełniane wyłącznie w formie elektronicznej.

Wśród nagrodzonych znalazły się trzy urzędy skarbowe z województwa dolnośląskiego: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Miliczu oraz Urząd Skarbowy w Jaworze.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, a tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe