Straż Miejska w Bielawie dowozi na szczepienia osoby niepełnosprawne z terenu miasta

  • 27.01.2021, 11:52
  • Telewizja Sudecka
Straż Miejska w Bielawie dowozi na szczepienia osoby niepełnosprawne z terenu miasta
Od 27 grudnia 2020 r. w całej Polsce trwają szczepienia osób z tzw. grupy „zero”, czyli najbardziej narażonych na zarażenie wirusem SARS-CoV-2. Są to przede wszystkim pracownicy medyczni oraz niemedyczni szpitali i placówek zdrowotnych, pracownicy domów pomocy społecznej, miejskich ośrodków pomocy społecznej oraz sanepidów.

Aby wyjść naprzeciw mieszkańcom, Gmina Bielawa uruchomiła telefon kontaktowy w celu nawiązania kontaktu w sprawie zorganizowania transportu na szczepienie, w sytuacji gdy nie mają one możliwości pojawienia się w punkcie szczepień we własnym zakresie. Zapewnienie transportu skierowane jest do osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio grupę z w/w schorzeniami lub osób samotnych ze znacznie ograniczoną mobilnością, które nie posiadają opieki najbliższej rodziny.

Telefon kontaktowy w powyższej sprawie: 74 832 87 67.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 27.01.2021, 12:08
Super tylko ja bym wolał aby straż miejska zajęła się swoimi zadaniami czyli pilnowania porządkiem, usuwaniem wraków itp. ...

Pozostałe