CZYSTE POWIETRZE – PO DOFINANSOWANIE PRZYJDŹ DO NOWEJ SIEDZIBY

  • 20.01.2021, 17:27
  • Telewizja Sudecka
CZYSTE POWIETRZE – PO DOFINANSOWANIE PRZYJDŹ DO NOWEJ SIEDZIBY
Punkt konsultacyjny dla osób chcących zmienić ogrzewanie i skorzystać z możliwości dofinansowania działa już w nowej siedzibie, w Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym.Ogólnopolski program "Czyste Powietrze" ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszanie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Z dofinansowania mogą korzystać osoby fizyczne, będące właścicielem budynku jednorodzinnego lub wydzielonej części budynku z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dofinansowaniem objęta jest wymiana źródła ciepła, polegająca na pozbyciu się węglowego "kopciucha i zastąpienie go ekologicznym źródłem ciepła, w tym m.in. zakup i montaż systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz termomodernizacja budynków.

Szczegółowych informacji i porad o możliwościach otrzymania dofinansowania i prawidłowej realizacji procesu zmiany sposobu ogrzewania udziela specjalista Magdalena Gnojek.

Kontakt:

  • osobisty - Sowiogórskie Centrum Komunikacyjne, pn-pt, od godziny 8:00 do 16:00;

  • telefoniczny: 517 566 669;

  • mailowy: [email protected].

Działalność punktu doradczego finansowana jest wspólnie przez wszystkie samorządy naszego powiatu.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Q
Q 20.01.2021, 21:23
Ahh ten piękny dworzec, i ta twórcza nazwa... I te 7 stanowisk, które były tak bardzo potrzebne, i ten brak miejsca parkingowego pod dworcem i pocztą polską.

Pozostałe