Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg

  • 19.01.2021, 11:02
  • Telewizja Sudecka
Walentynkowy Wirtualny Sowi Bieg
Rok 2020 nie pozwolił na realizację największego sportowego przedsięwzięcia w Powiecie Dzierżoniowskim jakim miał być Sowi Bieg. Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie spokojniejszy i że każdemu z nas uda się zrealizować postawione przed sobą cele.

Świetną okazją do treningu i aktywności na świeżym powietrzu, będzie propozycja uczczenia dnia zakochanych 14 lutego! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Walentynkowym Wirtualnym Sowim Biegu.

Do przebiegnięcia jest dystans 10 kilometrów na trasie wybranej przez Was w taki sposób, by ślad w urządzeniu GPS, który pozostawicie po jej przebiegnięciu, tworzył kształt serca. Dla tych, którzy będą najbliżej dystansu i kształtu idealnego serca przewidzieliśmy walentynkowe upominki.

Biegać możecie po asfalcie, przełajem wśród pól, a także w okolicznych lasach i górach. Na trasę koniecznie zabierzcie swoją druga połówkę (żonę, męża, narzeczoną, narzeczonego lub dziewczynę albo chłopaka). Dopuszczalna jest również inna niż bieganie, forma uczestnictwa w naszej zabawie – możecie jeździć konno, rowerem, czy na nartach.

Zacznijcie przygotowania, wybierzcie optymalną dla Was trasę i do zobaczenia w lutym!

Swoje wyniki po przebiegnięciu Walentynkowego Wirtualnego Sowiego Biegu, w formie zdjęcia potwierdzającego przebiegnięcie wyznaczonego dystansu, wrzućcie w komentarzu do wydarzenia, które znajdziecie na facebooku.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe