POLICYJNE KONTROLE Z SANEPIDEM

  • 30.12.2020, 14:39
  • Telewizja Sudecka
POLICYJNE KONTROLE Z SANEPIDEM
Dzierżoniowska policja prowadzi działania w związku z obowiązującymi i nowo wprowadzonymi obostrzeniami.

W związku z wciąż stojącym na wysokim poziomie rozprzestrzenianiem koronawirusa, wprowadzono nowe obostrzenia. Funkcjonariusze policji powiatu dzierżoniowskiego apelują o stosowanie się do nałożonych wytycznych i jednocześnie informują, że już kontrolują ich przestrzeganie

Od 28 grudnia obowiązują nowe zasady i obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii covid-19. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/.../kor.../aktualne-zasady-i-ograniczenia

Nowo podjęte działania związane są z wciąż utrzymującą się dużą liczbą zachorowań. Dzierżoniowscy policjanci apelują i przypominają, że przede wszystkim stosowanie się do obostrzeń ma nas i naszych najbliższych ustrzec przed utratą zdrowia, a nawet życia. Funkcjonariusze już podjęli działania kontrolne mające na celu sprawdzenie, czy nowe wytyczne są przestrzegane. Policjanci prowadzą działania między innymi z pracownikami miejscowego Sanepidu. Osoby, które w sposób lekceważący podchodzą do obostrzeń narażają się na zachorowanie, ale także konsekwencje prawne.

Przykładowo mandaty za brak maseczki sięgają do 500 złotych. Dodatkowo, może też zostać nałożona kara administracyjna w wysokości do 10 tysięcy złotych.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
leon
leon 31.12.2020, 10:46
Sanepid na chwilę obecną ma zabrane uprawnienia do nakładania kar
Dzierżoniów
Dzierżoniów 30.12.2020, 16:20
A czy ktoś mi może powiedzieć na jakiej zasadzie otwarta jest Bielawska Galeria a w niej sklepy i siłownia??? Tam przepisy nie obowiązują???
XR
XR 01.01.2021, 14:55
Na takiej że nie jest podobnie jak Media Markt dla idiotów, wiec ich klienci wiedzą że to wszystko ściema.
Wolny
Wolny 31.12.2020, 00:58
zamknij sie w chacie i nie patrz

Pozostałe