MICHAŁ PISZKO - ROZMOWA NA TEMAT

  • 16.12.2020, 15:15
  • Jarosław Wrona
MICHAŁ PISZKO - ROZMOWA NA TEMAT
Z Michałem Piszko, burmistrzem Kłodzka rozmawiamy o mijającym roku i o planach na przyszłość.

 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
e
e 16.12.2020, 17:02
NIESTETY pan burmistrz Piszko jest PORAŻKĄ dla KŁODZKA. Macha szabelką - bez siły przebicia . Z Romanem Szełemejem włodarzem Wałbrzycha liczy się RZĄD i partia rządząca , Roman Szełemej nie ma problemów z otrzymaniem ŚRODKÓW z FUNDUSZU INWESTYCJI LOKALNYCH. Panie Piszko - "malowanie trawy" to za mało aby Kłodzko się rozwijało. Brak również z Pana strony jakichkolwiek osiągnięć w pozyskaniu inwestorów którzy stworzą nowe miejsca pracy, bo one zatrzymają młodzież w naszym mieście.
Burmistrz Dzierżoniowa potrafi, STREFA EKONOMICZNA w tym mieście wypełniona jest po brzegi , wielu mieszkańców Kłodzka tam znalazło zatrudnienie i zamieszkało , Burmistrz Dzierżoniowa podjął działania w celu pozyskania nowych terenów pod inwestycje, bo kolejni inwestorzy chcą tam wybudować FABRYKI . ZA PANA KADENCJI KŁODZKO SIĘ ZWIJA !!!.

Pozostałe