NIE MIAŁ MASECZKI I TRAFIŁ DO WIĘZIENIA

  • 04.12.2020, 13:51
  • Telewizja Sudecka
NIE MIAŁ MASECZKI I TRAFIŁ DO WIĘZIENIA
4 grudnia, Kierownik Posterunku Policji w Niemczy wraz z dzielnicowym zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 33-latek unikał odbycia kary pozbawienia wolności.

Kierownik niemczańskiego Posterunku Policji wraz z dzielnicowym, w trakcie pełnienia służby obchodowej zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Podjęli interwencję zaczynając od legitymowania. Na 33-latka został nałożony mandat, ale to nie zakończyło podjętych czynności. W wyniku sprawdzenia danych mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu osoba zastała zatrzymana i doprowadzona do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie, celem odbycia kary w wymiarze 6 miesięcy pozbawienia wolności.   

 

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe