WARTOŚĆ RYNKOWA ZABEZPIECZONYCH NARKOTYKÓW TO 29.000 ZŁ

  • 03.12.2020, 15:08 (aktualizacja 03.12.2020, 15:45)
  • Telewizja Sudecka
WARTOŚĆ RYNKOWA ZABEZPIECZONYCH NARKOTYKÓW TO 29.000 ZŁ
30 listopada dzierżoniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania ponad 9644 porcje amfetaminy, 2 tabletki ekstazy i kradziony sprzęt wędkarski.

Policjanci powiatu dzierżoniowskiego prowadzą mnóstwo działań. Są wśród nich prewencyjne - mające na celu zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom, procesowe – których celem jest ustalenie sprawcy i zabezpieczenie dowodów mających na celu udowodnienie winy. Swoją pracę wykonują też funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, którzy w sposób operacyjny prowadzą rozpoznanie działalności przestępczej. Właśnie w ten sposób dzierżoniowscy kryminalni ustalili, iż 39 letni mieszkaniec naszego powiatu może posiadać w swoim miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. W wyniku podjętej realizacji zaplanowanych działań
i przeszukaniu lokalu ujawniono ponad 964 gramy amfetaminy i 2 tabletek ekstazy. Wartość rynkowa przejętych przez policję narkotyków, to blisko 29.000 złotych. Policjanci zabezpieczyli także wagę, która mogła służyć do porcjowania i …… wędki, które jak się okazało pochodziły z kradzieży. Funkcjonariusze już wcześniej ustalili sprawcę kradzieży wędek, a teraz udało się je odzyskać.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i paserstwa.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.

 

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 03.12.2020, 17:15
Pan włodarek sie próje za przepustki jak s***syn pewnie też wyjdzie bo mu wyrok sie skróci nagle *** go

Pozostałe