ZNALEZIONO PIENIĄDZE – BRAWA DLA UCZCIWEGO MĘŻCZYZNY

  • 03.12.2020, 15:04 (aktualizacja 03.12.2020, 15:05)
  • Telewizja Sudecka
ZNALEZIONO PIENIĄDZE – BRAWA DLA UCZCIWEGO MĘŻCZYZNY
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie poszukują osoby, która zgubiła pieniądze. Do znalezienia doszło na parkingu obok ZUS, w Dzierżoniowie przy ulicy Andersa.

Uczciwy znalazca przekazał funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie pieniądze. Gotówkę znaleziono 2 grudnia 2020r., na parkingu obok ZUS w Dzierżoniowie przy ulicy Andersa.

Równocześnie chcemy pochwalić postawę znalazcy pieniędzy. Osoba ta postąpiła uczciwie i zgodnie z prawem, gdyż zgodnie z art. 284§3 kodeksu karnego, kto przywłaszcza sobie znalezioną cudzą rzecz ruchomą podlega karze pozbawienia wolności do roku.

Policjanci starają się ustalić dane osoby, która zgubiła pieniądze. Dotychczas podjęte czynności nie przyczyniły się jednak do jej odnalezienia. Prawowity właściciel proszony jest po odbiór zguby.

Bliższych informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy Patryk Fior
tel. komórkowy: 797 306 221

kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe