WIRTUALNY JARMARK W DZIERŻONIOWIE

  • 02.12.2020, 07:37
  • Telewizja Sudecka
WIRTUALNY JARMARK W DZIERŻONIOWIE
Kiermasz Bożonarodzeniowy to wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością. Podczas jarmarku można poczuć magię świąt. Wiele osób co roku robiło zakupy świąteczne, odwiedzając swoich ulubionych wystawców. Nie chcemy pozbawiać ich możliwości zakupu w tym roku, dlatego organizujemy wydarzenie na Facebooku – Wirtualny Jarmark Świąteczny!

Zebranie świątecznych ofert w jednym miejscu umożliwi znalezienie niepowtarzalnych upominków od lokalnych dostawców. Wirtualny Jarmark Świąteczny ruszy 1 grudnia i potrwa do końca miesiąca. Na bieżąco będziemy prezentować nadesłane przez dzierżoniowskich przedsiębiorców towary i usługi. Zachęcamy już teraz mieszkańców, by zaglądali na Facebooka @InvestInDzierzoniow, a lokalnych przedsiębiorców do przygotowania oferty świątecznej i przesłanie jej na adres: [email protected].

Oferta powinna zawierać opis świątecznego produktu lub świątecznego rabatu/promocji, zdjęcia (maksymalnie 3), nazwę lub logo firmy oraz dane kontaktowe (link do strony www/ Facebooka/telefon).

Administratorem wydarzenia jest miasto Dzierżoniów. Właściciele firm mnogą samodzielnie publikować swoje oferty w wydarzeniu na Fecebooku. Pojawią się one po akceptacji administratora. Zachęcamy również mieszkańców do udostępniania wiadomości o jarmarku oraz polubienia strony @InvestInDzierzoniow. 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe