UPIECZ PIERNIKOWY DZIERŻONIÓW

  • 01.12.2020, 12:48 (aktualizacja 01.12.2020, 12:50)
  • Telewizja Sudecka
UPIECZ PIERNIKOWY DZIERŻONIÓW
Jak wszystko w tym roku – skromniejszy, ale jest. Wprawdzie nowej wystawy „Piernikowy Dzierżoniów” w Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym nie robimy, ale pieczenia pierników świątecznych nie możemy Wam odmówić. A nawet zachęcamy – może Dzierżoniów z piernika? Choćby taki upieczony w domowym zaciszu.

 

Zresztą gdzie, jak nie w domu, powstają najpyszniejsze i najpiękniejsze wypieki? A że w wielu dzierżoniowskich domach i tak pierniki się piecze, zachęcamy do wypieku dodatkowego - zróbcie coś, co się wam kojarzy z naszym miastem. Może to być jakiś obiekt budowlany, pomnik lub nawet symbol. Coś, co jest bliskie waszemu sercu.
Przynieście to do Biura Promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie (Rynek 1), a my umieścimy dzieło na świątecznej wystawie w Oknie Artystycznym. Niech cieszy także oczy innych. Miejsca w naszych witrynach nie ma zbyt wiele, dlatego prosimy o prace raczej małogabarytowych rozmiarów.
W ubiegłych latach udowodniliście, że wielce zdolni z was cukiernicy i artyści. W tym roku także na was liczymy. Na prace czekamy do 15 grudnia do godz. 12.00. Dla autorów najpiękniejszych mamy oczywiście nagrody.

Do konkursu mogą przystąpić osoby pełnoletnie (indywidualnie lub grupowo), a także całe rodziny (z pełnoletnim przedstawicielem) lub organizacje, stowarzyszenia czy instytucje.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac. Zwycięzców ogłosimy 21 grudnia, tak, by wręczyć im jeszcze przed świętami dodatkowe prezenty pod choinkę w postaci nagród.

Regulamin/karta zgłoszenia/klauzula/zgoda na wykorzystanie wizerunku

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe