MŁODY MĘŻCZYZNA ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW I SUTENERSTWO

  • 27.11.2020, 08:30
  • Telewizja Sudecka
MŁODY MĘŻCZYZNA ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW I SUTENERSTWO
Za czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji innej osoby, odpowie 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna posiadał też w miejscu zamieszkania narkotyki.

Policja walczy ze wszystkimi przestępstwami. Do niektórych dochodzi częściej jak na przykład kradzieże, włamania, czy posiadanie narkotyków. Inne popełniane są rzadziej, a dodatkowo są niezwykle trudne do udowodnienia. Tak jest w przypadku niektórych przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Osoba prostytuująca się z własnej woli, nie czuje się osobą pokrzywdzoną. Jeśli swoje usługi świadczy w lokalu nie należącym do niej, za zupełnie normalne traktuje ponoszenie opłat związanych z korzystania z pomieszczeń. Właściciel miejsca gdzie dochodzi do prostytucji, mając dochody, również nie jest zainteresowany współpracą z organami ścigania. Klient korzystający z uciech cielesnych zazwyczaj chce zachować dyskrecję i anonimowość.

Mimo takich trudności dzierżoniowscy policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu sutenerstwa 21-letniemu mieszkańcowi naszego powiatu. W trakcie czynności z zatrzymanym w miejscu jego zamieszkania zabezpieczono narkotyki w postaci marihuany. 

INFO: KPP w Dzierżoniowie
kom. Marcin Ząbek

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe