„JESIEŃ W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

  • 26.11.2020, 12:17 (aktualizacja 26.11.2020, 12:56)
  • Telewizja Sudecka
„JESIEŃ W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
12 listopada wydział promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprosił miłośników turystyki do fotograficznej zabawy pod hasłem „Jesień 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim”.

Do konkursu nadesłano wiele zdjęć wykonanych podczas spacerów i wycieczek, ukazujących piękne jesienne kadry.

Konkurs, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, zakończył się 20 listopada. Spośród nadesłanych prac wyróżniliśmy zdjęcia wykonane przez: Agnieszkę Popławską, Annę Rudnikowską, Rafała Rogackiego, Jagodę Krajewską oraz Jr Kazethbi Clinton.

Autorzy zdjęć otrzymają w nagrodę zestawy promocyjne Powiatu Dzierżoniowskiego.
Poniżej publikujemy galerię wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs. Autorom fotografii serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.

Szczegóły konkursu i wszystkie nagrodzone zdjęcia znajdą Państwo na stronie: https://pow.dzierzoniow.pl/jesien-2020-w-powiecie-dzierzoniowskim-rozstrzygniecie-konkursu.html

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe