Mikoł@j w sieci

  • 24.11.2020, 14:16
  • Telewizja Sudecka
Mikoł@j w sieci
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w mikołajkowej zabawie w ramach działań Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury online „Dok-ładnie w sieci”. Tym razem na uczestników czeka wyzwanie w formie – challengu.

Wyzwanie polega na samodzielnym nakręcaniu filmiku z udziałem jak największej liczby członków rodziny i  przyjaciół. Osoby występujące w filmiku mają za zadanie wykonać charakterystyczne mikołajkowe: „Hoł, hoł, hoł…”.  Nagrania w formacie mp4 (do 3 minut długości) wraz z podpisaną kartą zgłoszeniową oraz klauzulą informacyjną (w formie skanu lub zdjęcia) są do pobranie pod linkiem https://dok.pl/dok/wydarzenia/mikolaj-w-sieci.

Wypełnione należy przesyłać na adres: [email protected], do 1 grudnia 2020 r., podając swoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie internetowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Nagrody-upominki gwarantowane!

Kontakt: [email protected]; tel. 74/ 64 64 631.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe