KONIEC REMONTU DROGI NIEMCZA – PODLESIE

  • 29.10.2020, 11:53 (aktualizacja 29.10.2020, 14:13)
  • Telewizja Sudecka
KONIEC REMONTU DROGI NIEMCZA – PODLESIE
Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa realizowana w tym roku przez Powiat Dzierżoniowski. Tym razem zmodernizowana została nawierzchnia drogi na odcinku Niemcza – Podlesie.

Kierowcy mogą już jeździć po nowej asfaltowej nawierzchni, która została wykonana na długości ponad 2,4 km. Inwestycja od wielu lat była oczekiwana szczególnie przez okolicznych mieszkańców, ponieważ poruszanie się po bardzo zniszczonej drodze, wpływało na bezpieczeństwo kierowców. Oprócz nawierzchni wykonano nowe pobocza, a także przepust.

“Wartość inwestycji wyniosła około 625.000 złotych, a 70% tej kwoty Powiat Dzierżoniowski pozyskał z Funduszu Dróg Samorządowych.”

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe