WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU – WAŻNY KOMUNIKAT

  • 12.10.2020, 15:29
  • Telewizja Sudecka
WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU – WAŻNY KOMUNIKAT
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie do odwołania będzie obsługiwał klientów drogą internetową lub poprzez składanie dokumentów w Biurze Obsługi Klienta.

Sytuacja ma związek z trwającym nadzorem epidemiologicznym, jakim objęci zostali pracownicy tego Wydziału.

Wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom, jak i pracownikom urzędu.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie przeprasza za utrudnienia i przypomina, że wiele spraw administracyjnych możemy załatwić drogą elektroniczną, za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej „e-PUAP”.

Pracownicy Starostwa Powiatowego służą również pomocą za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej.

Uwaga! Starostwo Powiatowe uruchomiło specjalną infolinię, z której mogą korzystać klienci Wydziału Komunikacji i Transportu. Chcesz załatwić sprawy związane między innymi z prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym lub szkołą jazdy? Zadzwoń – dowiesz się wszystkiego.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe