DUŻE ZMIANY W PROGRAMIE FESTIWALU „CAŁY KAZIO” W POLANICY ZDROJU

  • 09.10.2020, 08:21 (aktualizacja 09.10.2020, 08:24)
  • Telewizja Sudecka
DUŻE ZMIANY W PROGRAMIE FESTIWALU „CAŁY KAZIO” W POLANICY ZDROJU
Informacje, które padły podczas dzisiejszej konferencji premiera, zaskoczyły nas bardzo, jak i zapewne Was. Wprowadzone obostrzenia wymusiły na nas podjęcie trudnych decyzji, choć wiemy, że żadne rozwiązanie nie jest idealne.

A więc sytuacja wygląda następująco:

- Piątkowe wydarzenia pozostają bez zmian. I serdecznie Was na nie zapraszamy!!! (Pamiętacie o premierze piosenki o Polanicy?)

- Imprezy zaplanowane na sobotę i niedzielę musimy przenieść na inny, bezpieczniejszy czas. Nie jesteśmy w stanie dziś podać konkretnej daty, ale obiecujemy, że „Cały Kazio” wróci, jak tylko pozwolą mu na to obowiązujące przepisy.

- Zakupione bilety zachowują ważność. Można je oczywiście również zwrócić, ale liczymy, że wszyscy spotkamy się w nowym terminie.

 

Uwierzcie, że wszystkim nam, zaangażowanym w organizację tego festiwalu, jest niezmiernie przykro z powodu takiego obrotu spraw, ale nie na wszystko mamy wpływ.

Na osłodę dla Was - słowa Marysi Czubaszek: „Nie lubię mówić o swoich problemach. Zazwyczaj i tak nikt ich za mnie nie załatwi. To po co? Żeby usłyszeć: ‘Nie martw się, jakoś to będzie’?”.

 

 

                                                                                              Hirek Wrona

                                                                                              Villa Polanica

                                                                                              Teatr Zdrojowy

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe