SERIAL REALIZOWANY W REJONIE MASYWU ŚNIEŻNIKA

  • 29.09.2020, 13:54
  • Telewizja Sudecka
SERIAL REALIZOWANY W REJONIE MASYWU ŚNIEŻNIKA
Gwiazdy polskiej sceny kulturystycznej i odważni amatorzy podjęli się wyzwania Trec. Jakie zadania przygotował dla nich były żołnierz wojsk specjalnych? Pierwszy odcinek Trec Challenge wkrótce będzie dostępny w sieci.

 

Zmęczenie, lęk wysokości, klaustrofobia. Podczas intensywnego obozu uczestnicy Trec Challenge będą mieli okazję pokonać swoje słabości. Zadania przygotował dla nich Wojciech “Zachar” Zacharków, który brał udział w misjach bojowych w Afganistanie, Iraku i Czadzie oraz przez wiele lat kierował selekcją do wojsk specjalnych. Jak sam mówi “potrafi nacisnąć człowieka tam, gdzie trzeba, żeby go w odpowiedni sposób złamać”. Czy tym razem też mu się uda? W programie, którego pierwszy odcinek trafi do sieci już we wtorek 29 września o 20:00 wzięli udział Mariusz “Maniek” Tomczuk, Natalia Damek, Tomasz “Papaj” Lech, Tamara Kanecka-Brzóska, Marek Lipiński i Artur Cichuta. Trójka z nich jest doskonale znana na polskiej scenie kulturystycznej. Program został zrealizowany w Sudetach w rejonie Masywu Śnieżnika.

Trec Challenge to miniserial, stworzony przez znaną od 20 lat firmę Trec Nutrition, który będzie ukazywać się cyklicznie, w kolejne wtorki. Jego celem jest pokazanie wielu wymiarów siły.

Organizatorzy nie zdradzili co jeszcze czekało na uczestników, ale zapowiadają dużo emocji i udział gości specjalnych.

- Od dawna staramy się patrzeć na sport z innej perspektywy. Wiemy ile siły i determinacji wymaga osiąganie przez amatorów i profesjonalistów sportowych celów. Wierzymy jednak, że to nie tylko siła fizyczna determinuje sukces i satysfakcję - mówi Karolina Zatorska, koordynatora projektu Trec Challenge. - To odporność i wytrwałość oddziela chłopców od mężczyzn. Nie zabranie także siły kobiet!

Wszystkie odcinki Trec Challenge będą dostępne za darmo w sieci. Informacje i sylwetki uczestników można znaleźć na https://trecchallenge.pl/

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe