PODSUMOWANIE LATA Z KOLEJAMI DOLNOŚLĄSKIMI

  • 22.09.2020, 17:09
  • Telewizja Sudecka
PODSUMOWANIE LATA Z KOLEJAMI DOLNOŚLĄSKIMI
Koleje Dolnośląskie S.A. wraz z Gminą Bielawa oraz Gminą Stoszowice przez całe wakacje prowadziły akcję promocyjną dotyczącą przewozu turystów na trasie z Wrocławia, aż do Srebrnej Góry. Każdy kto chciał odwiedzić atrakcje w Górach Sowich mógł w ramach jednego biletu kolejowego pociągiem dojechać do stacji Bielawa Zachodnia, a stąd już podstawionym autobusem nad Jezioro Bielawskie, czy Twierdzę Srebrnogórską.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 28.09.2020, 18:29
Tylko nie uruchаmiajcie bezpośrednich pociągów z Wrocławia, bo przyjadą tamtejsze wsiury zza Buga i zasyfią i zasrаją całe góry. Właśnie mamy taki przykład na Dolnym Śląsku. Koleje Dolnośląskie uruchomiły ostatnio program "Lato z KD", w ramach którego można pojechać za darmo autobusem nad Stawy Milickie. Efekt? Wrocławska biedota (której jak wiadomo nie stać na normalne bilety) masowo ruszyła na wakacje i co mamy? Zatrutą rzekę Barycz i katastrofę ekologiczną w całej Dolinie Baryczy w której w śmierdzącej wodzie ryby pływają do góry brzuchami. Ostatnie doniesienia mówią, że przyczyną tej olbrzymiej katastrofy są bakterie kałowe.Jak widać, wsiury zza Buga do tej pory nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak toaleta i srаją prosto do rzeki (albo myją w niej swoje brudne tyłki). Na efekty nie trzeba było długo czekać.
miejscowy
miejscowy 28.09.2020, 18:27
Kto będzie do tego dokładał ? Zróbcie ścieżkę dla pieszych i rowerów do Bielawy. Sukces będzie większy niż kolej !
Bielawianin
Bielawianin 28.09.2020, 18:16
czy oni sami będą płacić za utrzymanie tej linii do Bielawy czy zapłacimy my wszyscy ? bo jak ja mam płacić na kolej z której nie będę korzystał to się nie zgadzam - zrobić ścieżki rowerowe !! no chyba że oni chcą to wyremontować za państwowe nasze pieniądze a potem odkupić za przysłowiową złotówkę i odsprzedać niemcom za miliony euro - coś jest na rzeczy że pchają ten temat w mediach - coś chcą ugrać i chyba nie chodzi jak zwykle o pieniądze - może jacyś dziennikarze śledczy się temu przyglądną kto stoi za tymi ludźmi bo pasjonaci to oni raczej nie są ..
eko
eko 22.09.2020, 22:34
DLACZEGO, JAK TWIERDZI WYKONAWCA PERONÓW, PAN WOJEWODA OD PÓŁ ROKU NIE WYDAJE POZWOLENIA NA DOKOŃCZENIE BUDOWY PERONU KOLEJOWEGO "BIELAWA CENTRALNA" KTÓRY JUŻ JEST W POŁOWIE WYBUDOWANY ? CZY JEST JAKIŚ POWAŻNY TEGO STANU RZECZY POWÓD, CZY TO ZWYKŁA KPINA ZE ZNIECIERPLIWIONYCH MIESZKAŃCÓW BIELAWY ŚRODKOWEJ I DWUCH MIESZKANIO)WYCH OSIEDLI ?
mieszkaniec
mieszkaniec 28.09.2020, 18:18
PONIEWAŻ TEN PERON NIE JEST NIKOMU DO NICZEGO POTRZEBNY, NIKT NIE JEŹDZI POCIĄGAMI Z BIELAWY CO NAWET WIDAĆ PO PUSTYCH POCIĄGACH. WYWALANIE PIENIĘDZY Z BŁOTO!

Pozostałe