KONFERENCJA ZDROWIA WSM W KŁODZKU

  • 19.09.2020, 11:40
  • Michał Dmitrowicz
KONFERENCJA ZDROWIA WSM W KŁODZKU
W piątek 18 września, w budynku Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku, odbyła się konferencja prasowa poświęcona tematowi rozwoju ochrony zdrowia w regionie Kotliny Kłodzkiej, a szczególnie promocji deficytowych zawodów medycznych, takich jak pielęgniarka, położna czy ratownik medyczny. Szybko rozwijające się szkoły i uczelnie wyższe, oraz wielu chętnych do kształcenia w kierunkach medycznych, to duża szansa dla polskiej służby zdrowia. Profesjonaliści w zawodach dbających o ludzkie życie, to gwarancja zdrowej i spokojnej przyszłości naszego społeczeństwa. Otwarta dyskusja uczestników, zakończyła konferencję w Kłodzku.

 

Michał Dmitrowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ano
ano 19.09.2020, 17:03
Jedna uwaga do Pana redaktora. Najwyższa pora przestać POWTARZAĆ NIEPRAWDĘ. Po pierwsze: KŁODZCZYZNA - ziemia kłodzka to nie to samo co KOTLINA KŁODZKA. Mieszkaniec Kudowy Zdroju, Zieleńca , Sokolca, Jugowa to nie mieszkaniec KOTLINY KŁODZKIEJ, tylko mieszkaniec KŁODZCZYZNY ( ziemi kłodzkiej ). Śnieżnik jest górą nie kotliną , Kudowa położona jest po drugiej stronie Sudetów od strony Czech i.t.d..........

Pozostałe