OLIMPIJSKIE ZMAGANIA Z UKS SIÓDEMKA BIELAWA

  • 14.09.2020, 09:22
  • Telewizja Sudecka
OLIMPIJSKIE ZMAGANIA Z UKS SIÓDEMKA BIELAWA
W niedzielę, 13 września, bielawski stadion miejski zamienił się na chwilę w małe miasteczko olimpijskie! To właśnie tam odbyły się I Powiatowe Igrzyska dla dzieci, organizowane przez UKS „Siódemka” Bielawa.

Każdy uczestnik otrzymał tytuł olimpionika, dokładnie tak, jak starożytnej Grecji! Dzieci miały okazję wziąć udział w kliku najbardziej popularnych konkurencjach igrzysk olimpijskich. Były ciężary, koszykówka, siatkówka, hokej, piłka nożna i inne dyscypliny sportowe, w których każdy mógł się sprawdzić. Był to wspaniały czas pełen radości, pasji, zaangażowania i wzajemnego szacunku!

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w wydarzeniu, które współfinansowane zostało ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe