ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ ÓSEMCE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 03.09.2020, 19:31 (aktualizacja 04.09.2020, 19:41)
  • Telewizja Sudecka
ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ ÓSEMCE (AKTUALIZACJA WIDEO)
W czwartek 3 września około godz. 17.00 doszło do tragicznego wypadku na 88,8 km drogi krajowej nr 8 pomiędzy miejscowościami Mleczna a Trzebnik, już na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Kierowca samochodu marki BMW wjechał pod naczepę ciężarówki DAF. W wyniku wypadku kierowca BMW poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej kierowca samochodu osobowego za późno zobaczył że kierowca samochodu ciężarowego wykonuje manewr skrętu na parking. W akacji pracowały straże pożarne z powiatu dzierżoniowskiego i wrocławskiego, pogotowie ratunkowe, policja pod nadzorem prokuratora. Po około dwóch godzinach w miejscu wypadku został przywrócony ruch naprzemienny.

 Po 17:00 3 września, na drodze krajowej nr 8 pomiędzy Radzikowem a Mleczną, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, 28 letni kierujący bmw, jadąc w kierunku Wrocławia uderzył w naczepę jadącej z naprzeciwka ciężarówki daf, kierowanej przez 53 letniego mężczyznę. Niestety kierowca samochodu osobowego poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna jadący samochodem ciężarowym nie odniósł poważnych obrażeń i był trzeźwy. Na miejscu prowadzone były czynności procesowe nadzorowane przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, która będzie prowadziła śledztwo, mające na celu wyjaśnienie przyczyn wypadku.    Komenda PP w Dzierżoniowie.

Pierwsze zdjęcie w naszej galerii jest od naszego widza, które przedstawia pierwsze chwile po zderzeniu, jeszcze przed przyjazdem  służb ratunkowych. Za zdjęcie dziękujemy. 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:Pozostałe