PIŁAWSKA NOC MUZEÓW

  • 26.08.2020, 09:22 (aktualizacja 26.08.2020, 09:42)
  • Krzysztof Bachiński
PIŁAWSKA NOC MUZEÓW
Zapraszamy na pierwszą piławską Noc Muzeów, która odbędzie się 28 sierpnia (piątek) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Piastowskiej 40. Rozpoczynamy o godz. 18:00 mini wykładem pt. „Atlas-Werke w Gnadenfrei ”. W tym samym czasie, w holu Miejskiego Ośrodka Kultury, będzie można obejrzeć wystawę „Historia żywych torped” przygotowaną specjalnie na tą okazję. Po wykładzie zapraszamy na spacer po Piławie Górnej śladami tajemnic II wojny światowej, połączony ze zwiedzaniem dawnej fabryki zbrojeniowej Atlas-Werke.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. W sali widowiskowej może przebywać 100 osób. Bardzo prosimy o przychodzenie na wykład z wypełnionym oświadczeniem o stanie zdrowia (nazwa wydarzenia, numer telefonu, imię i nazwisko oraz czytelny podpis). Oświadczenie, w wersji papierowej, jest dostępne w MOK-u przy ul. Piastowskiej 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00, a także w linku. /tutaj/-

Podczas wykładu obowiązują obostrzenia związane z COVID-19. Zobowiązani jesteśmy do udostępnienia Państwu co drugiego miejsca. Wszystkich uczestników obowiązuje także zakrywanie ust i nosa.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe