SCHRONISKO POTRZEBUJE WSPARCIA

  • 07.08.2020, 09:38 (aktualizacja 07.08.2020, 09:42)
  • Telewizja Sudecka
SCHRONISKO POTRZEBUJE WSPARCIA
Nieraz przekonaliśmy się, że w trudnych sytuacjach na mieszkańców Powiatu Dzierżoniowskiego można liczyć. Tym razem Państwa wsparcia potrzebuje Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Gilowie.

Ośrodek dosłownie stoi na krawędzi, ponieważ boryka się z brakiem funduszy oraz z brakiem wody czerpanej ze studni. Schronisko umieszczone jest w pięknej okolicy, jednak daleko od zabudowań i nie ma wodociągu, który doprowadzałby świeżą wodę.

15-metrowa studnia, która znajduje się na terenie jest mocno zamulona i zbiera mało wody. Na odmulenie, pogłębienie i zapewnienie zwierzętom bieżącej wody, potrzeba około 2 000 zł.
Jednak woda to nie jedyny problem schroniska, które boryka się także z zadłużeniem u lekarzy weterynarii. Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Gilowie prosi o pomoc w tych trudnych czasach.

Jak wesprzeć stowarzyszenie? Można to zrobić poprzez serwis zrzutka.pl i przekazać nawet drobną kwotę na akcję „Studnia – woda – życie. Pomoc w pogłębieniu studni”. Liczy się każdy grosz.


źródło: pow.dzierzoniow.pl

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe