NOWY POMYSŁ NA WIADUKT

  • 15.07.2020, 21:13
  • Telewizja Sudecka
NOWY POMYSŁ NA WIADUKT
Wiadukt znajdujący się na trasie Dzierżoniów – Łagiewniki nie prezentuje się najlepiej. Przy odrobinie pomysłowości ten duży obiekt mógłby służyć, jako świetna reklama naszego regionu.

Z tego względu Powiat Dzierżoniowski przygotował wizualizację grafiki, która w niecodzienny sposób witałaby wszystkich odwiedzających nasze strony. Jednocześnie stanowiłaby świetną promocję najciekawszych zakątków powiatu.

Pomysł ten jest na razie w fazie projektowania, więc chcielibyśmy poznać opinię mieszkańców. Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, piszcie na adres: [email protected] lub na Facebooku. Na wiadomości od Was czekamy do 21 lipca.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jaro
Jaro 15.07.2020, 21:34
Super super super

Pozostałe