ZDERZENIE NA RONDZIE W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 14.07.2020, 07:48 (aktualizacja 15.07.2020, 15:59)
  • Krzysztof Bachiński
ZDERZENIE NA RONDZIE W BIELAWIE (AKTUALIZACJA WIDEO)
13 lipca przed godziną 14:00 doszło do zdarzenia drogowego na Rondzie Miast Partnerskich w Bielawie. Zderzyły się tam samochody marki: Ford z Toyotą. Szczęśliwie nikt nie doznał większych obrażeń. Bielawska policja wyjaśniała okoliczności kolizji, sporządzając stosowną dokumentację.

Przed 16:00, 13 lipca w Bielawie, na Rondzie Miast Partnerskich doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, 36-letni kierowca forda, wyjeżdżając ze skrzyżowania o ruchu okrężnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 70-letniej kobiecie jadącej toyotą, doprowadzając do zderzenia. Sprawca zdarzenia skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatu, a sprawa trafi do Zespołu ds. Wykroczeń.     Komenda PP w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe