PRAWDZIWA MIŁOŚĆ, A MECHANIKA KWANTOWA - TO MOŻLIWE!

  • 25.05.2020, 16:00 (aktualizacja 25.05.2020, 16:06)
  • Telewizja Sudecka
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ, A MECHANIKA KWANTOWA - TO MOŻLIWE!
Premiera książki „Miłość w kwantowym blasku” opartej na faktach!

Jak myślisz? 

* Czy to możliwe, by tylko brak informacji był przyczyną tego, że tak trudno jest ludziom odnaleźć swojego idealnego partnera? 
* Czy możliwym jest stworzenie relacji partnerskich w których w piękny, twórczy i radosny sposób wspierają się osoby tworzące te relacje ?
* Czy opowieści o dwóch połówkach jednego jabłka o Bliźniaczych Duszach lub Bliźniakach Kwantowych są prawdziwe?

 

 

Betinka i Gracjan, odkąd są razem, wiedzą już, że odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK”, bo właśnie tego doświadczają  – swojej cudownej miłości.

Zanim się odnaleźli, bardzo często zadawali sobie tego typu pytania. Bo w końcu jak często spotyka się pary, które są naprawdę ze sobą szczęśliwe i w sposób bezsprzecznie piękny wspierają się, szanują oraz darzą uczuciem tak niesamowitym, że przebywanie w ich otoczeniu jest po prostu czystą przyjemnością?
W swojej książce pt. „Miłość w kwantowym blasku” opisują zarówno drogę, która przebyli żeby się odnaleźć jak i historię miłości Bliźniaczych Dusz, która porywa serca swoją autentycznością. Jednym słowem, opisują w niej jak wygląda najbardziej naturalna dla ludzi relacja partnerska, na przykładzie własnego życia. 
Rozwinięcie: 
Odnalezienie swojej Bliźniaczej Duszy/Bliźniaka Kwantowego jest możliwe. Wystarczy dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania ludzkiego ciała, umysłu, serca czy emocji, a potem wprowadzić pomiędzy nimi harmonię za pomocą podstawowych ćwiczeń kwantowych. Wszystkie te działania są bardzo precyzyjnie i przejrzyście opisane w książce. I wszystkie one spowodowały,  że Betinka i Gracjan odnaleźli się i są po prostu szczęśliwi.  
Książka „Miłość w kwantowym blasku” jest ich debiutem literackim, który okazał się dla nich  wspaniałym doświadczeniem i pisarską przygodą. Pragnieniem autorów jest to, aby na całym świecie ludzie żyli w szczęśliwych, pełnych blasku i harmonii partnerskich relacjach. Dlatego napisali tę książkę i dzielą się swoją historią i nietuzinkową wiedzą, którą w niej zawarli.
Zatem  - jeśli chcesz poznać autentyczną historię miłości Betinki i Gracjana, sięgnij po „Miłość w kwantowym blasku” już dziś. Zyskasz dodatkowo sporo ciekawej wiedzy między innymi na temat „efektu setnej małpy”, trzech mózgów w ludzkim ciele, czym jest „masa krytyczna” lub jak mechanika kwantowa przejawia się w naszym codziennym życiu.  

Betinka i Gracjan bardzo kochają zwierzęta. Uważają, że mają one takie samo prawo do szczęśliwego życia na Ziemi jak my. Dlatego postanowili część pieniędzy ze sprzedaży książek przekazać wybranym organizacjom pomagającym zwierzętom w potrzebie. Ten cel jest już w praktyce realizowany, a informacje na temat pomocy dla zwierząt można znaleźć na stronie Betinki i Gracjana www.projektnasiono.pl
Na stronie podany jest również link do allegro, gdzie można kupić książkę.      
Kontakt:  
Beata Kras i Gracjan Chruszcz 
509 531 064 
e-mail bezpośredni: [email protected]   
lub przez formularz kontaktowy na stronie www.projektnasiono.pl
 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe