WDZIĘCZNOŚĆ DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH

  • 07.04.2020, 10:08
  • Telewizja Sudecka
WDZIĘCZNOŚĆ DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH
Wdzięczność dla służb medycznych - klaszcząc dziękujmy, dziękując klaszczmy!

7 kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku obchodzimy go w cieniu szalejącej na świecie pandemii koronawirusa. 

Na pierwszej linii frontu, o nasze życie i zdrowie, z tym niewidocznym wrogiem walczą lekarze, pielęgniarki, ratownicy, służby medyczne i farmaceuci. 

Aby wyrazić wdzięczność naszym obrońcom i bohaterom powstała ogólnopolska inicjatywa pn. "Brawa dla Was", w którą angażują się media z całej Polski. 

W dniu ich święta o godzinie 13:00, stojąc przy oknie i przez minutę bijąc brawo, podziękujmy wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich trud i poświęcenie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 07.04.2020, 12:56
Życzenia są bardzo potrzebne, ale dziś trzeba RATOWAĆ ICH ŻYCZIE. TV Sudety- reklamuj on-line wszystkie lokalne "akcje" pomocy służbie zdrowia! Mi.in. reszta: https://doba.pl/ddz/artykul/2-…

Pozostałe