ZŁÓŻ WNIOSEK NA DOFINANSOWANIE CZESNEGO I DODATEK NA POKRYSIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA

  • 31.03.2020, 07:57
  • Telewizja Sudecka
ZŁÓŻ WNIOSEK NA DOFINANSOWANIE CZESNEGO I DODATEK NA POKRYSIE KOSZTÓW…
Złóż wniosek na dofinansowanie czesnego i dodatek na pokrycie kosztów kształcenia 31 marca upływa termin składania wniosków na dofinansowanie czesnego i dodatek na pokrycie kosztów kształcenia dla osób niepełnosprawnych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie przypomina, że do 31 marca 2020 roku osoby niepełnosprawne posiadające znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, uczące się w szkole policealnej, kolegium językowym lub pobierające naukę w szkole wyższej (studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe), mogą ubiegać się o dofinansowanie czesnego i dodatek na pokrycie kosztów kształcenia (dojazd na uczelnię, zakup materiałów biurowych, dostęp do internetu itp.) w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”.

Wnioski o dofinansowanie zadań z Modułu I programu przyjmowane będą do 31 sierpnia 2020 roku.
Wnioski można składać w formie papierowej lub elektronicznej.

Wszelkie informacje dotyczące programu, jak i wnioski są dostępne w siedzibie PCPRiOZ w Dzierżoniowie ul.Piastowska 1 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe