CZWARTY PRZYPADEK ZAKAŻENIA NA TERENIE POWIATU KŁODZKIEGO (LĄDEK-ZDRÓJ)

  • 29.03.2020, 21:53 (aktualizacja 29.03.2020, 22:22)
  • Jarosław Wrona
CZWARTY PRZYPADEK ZAKAŻENIA NA TERENIE POWIATU KŁODZKIEGO (LĄDEK-ZDRÓJ)
Jak poinformował starosta kłodzki Maciej Awiżeń na terenie powiatu kłodzkiego potwierdzono czwarty przypadek zakażenia koronawirusem, a dokładnie u mieszkanki gminy Lądek - Zdrój.

Uważajcie na siebie
Czwarty, potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie kłodzkim. Tym razem mieszkanka Lądka-Zdroju. Kwarantanna obejmie część pracowników uzdrowiska. Jeszcze raz apeluję, jeśli możecie zostańcie w domu.
- poinformował Maciej Awiżeń starosta powiatu kłodzkiego.

Szanowni Państwo,
z przykrością informuję że dotarła do nas informacja o pierwszym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem osoby mieszkającej w Lądku-Zdroju.
Osoba ta przebywa obecnie pod opieką medyczną w szpitalu we Wrocławiu. Mając ten fakt na uwadze raz jeszcze apeluję o zachowanie daleko posuniętych środków ostrożności
- Roman Kaczmarczyk - Burmistrz Lądka-Zdroju

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kuracjusz
Kuracjusz 30.03.2020, 19:58
To Agata pracująca na obieraku w Uzdrowisku zaraziła się od syna przyjeżdzającego z Niemiec .
Lądczanin
Lądczanin 30.03.2020, 12:07
Może by tak miasto zainteresowało się stanem bezpieczeństwa, szczególnie w zdroju, gdzie do non stop otwartego sklepu wędrują wszyscy menele z miasta i mnóstwo samochodów, także z innych miast. W okolicy sklepu nie ma żądnego pojemnika, by wyrzucić chusteczkę po wytartym nosie czy jednorazowe rękawiczki. Nic też nie wiadomo o kwarantannie w uzdrowisku. Nikt nie wie czy się spotykał z zarażoną. To jak to jest z tym bezpieczeństwem?
ja tez
ja tez 30.03.2020, 14:45
Także chciałbym wiedzieć czy te osoby są na kwarantannie

Pozostałe