WYSZUKANE SMAKI NA WIELKANOCNE STOŁY

  • 24.03.2020, 19:33
  • Telewizja Sudecka
WYSZUKANE SMAKI NA WIELKANOCNE STOŁY
Święta Wielkanocne to rodzinny czas niosący wiarę i nadzieję. Z tej okazji, pomimo trudnej sytuacji, jaka nas wszystkich dotknęła, cały zespół „Wyszukane Smaki” i Aneta Ziemkiewicz życzą Państwu pogodnych świąt, otuchy, wzajemnej życzliwości, smacznego jajeczka i najlepszych wypieków.

 

Sklep Anety Ziemkiewicz „Wyszukane Smaki” to tradycyjne smaki i najwyższa jakość. Zapraszamy na świąteczne zakupy, by na Waszych stołach nie zabrakło szynek, wędzonek, pasztetów i kiełbas. Nasze półki wypełniają również zakwasy na żurek, buraczki, chrzan czy musztarda od lokalnych i sprawdzonych producentów. Zakup takich produktów daje im wsparcie w tych niełatwych czasach, a Państwu gwarancję smacznych, zdrowych i jakościowych produktów. Nie zapominajmy o wielkanocnych wypiekach, sernikach i makowcach. Mąka, śmietana, twaróg, rodzynki – wszystko to znajdą Państwo w „Wyszukanych Smakach” w Dzierżoniowie.

Nasz sklep jest stale otwarty i zapraszamy do składania zamówień telefonicznie. Przygotowujemy zakupy, które można odebrać w sklepie lub poprzez okienko obok wejścia. Zgodnie z zaleceniami w sklepie zakupy może robić maksymalnie 6 osób naraz. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności i dzielimy się uśmiechem. 

Numery telefonów do zamówień telefonicznych:
506 296 934 lub 74 831 19 40

Telewizja Sudecka

Podziel się:


Pozostałe