ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BIELAWSKIEGO KINA

  • 24.02.2020, 19:40
  • Telewizja Sudecka
ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BIELAWSKIEGO KINA
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od marca br. kino MOKiS rozszerzy swoją działalność. Po uzgodnieniach i negocjacjach z dystrybutorami filmów ustalono, że ta placówka kultury funkcjonować będzie 6 dni w tygodniu (bez czwartków) w godzinach 10.00 - 22.00. Każdego dnia emitowanych będzie co najmniej 5 różnych filmów.

Zmianie uległ również cennik - m.in. wprowadzono bilety ulgowe dla dzieci i seniorów.

Ponadto w sprzedaży pojawią się drobne przekąski (paluszki, orzeszki, popcorn itp.) oraz napoje (w butelkach i puszkach).

Pierwszy tydzień działania bielawskiego kina po transformacji to OSCAROWY TYDZIEŃ, podczas którego będzie można obejrzeć najciekawsze produkcje nominowane i nagrodzone przez Akademię - w tym polski kandydat do Oscara: „Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy.

Poniżej pełny repertuar na marzec - już wkrótce na stronie www.kino.mokisbielawa.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe