CZY FANI REGAŁOWISKA POWINNI MARTWIĆ SIĘ O PRZYSZŁOŚĆ FESTIWALU?

  • 22.01.2020, 16:03 (aktualizacja 22.01.2020, 16:28)
  • Telewizja Sudecka
CZY FANI REGAŁOWISKA POWINNI MARTWIĆ SIĘ O PRZYSZŁOŚĆ FESTIWALU?
W ostatnich dniach mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat festiwalu Regałowisko, który odbywa się nieprzerwanie już od 21 lat i tym samym jest najstarszym tego typu festiwalem w kraju. Pojawiły się głosy mówiące o końcu imprezy, a wszystko przez zmiany o jakich na swoim profilu facebookowym napisał burmistrz Bielawy. Postanowiliśmy zapytać organizatorów, czy fani muzyki reggae powinni martwić się o przyszłość Regałowiska.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hany solo
Hany solo 27.01.2020, 11:13
Widze ze komentarze za usuwane te kgore sa nie na raczke sudeckiej i hordyjowi...
miejscowy
miejscowy 23.01.2020, 18:18
Panie Hordyj, zrób Pan porządek w Bielawskim wydziale meldunkowym, bo arogancja i chamskie zachowanie urzedniczek w stosunku do interesantów jest na porządku dziennym.
mieszkaniec
mieszkaniec 23.01.2020, 08:45
Żenada. Najpierw sam pisał o zmianie z regałowiska na jakiś jednodniowy festyn muzyki dla młodszej młodzieży i senioralnej młodzieży hahah , a teraz odwraca kota ogonem . Tak na marginesie to jakie dotacje TV Sudecka dostaje od miasta , że jest tak posłuszna burmistrzowi ??
anka
anka 24.01.2020, 02:00
A ile dostawała doba od Łyzwy?
załaka jakiego mamy
załaka jakiego mamy 23.01.2020, 08:09
Dużo szumu wokół tematu, który moim zdaniem jest rozdmuchany :), błagam, a kto to rozdmuchał, jak nie Pan. O klasy.
Anka
Anka 24.01.2020, 02:01
albo bielawski kabaret
Sumo
Sumo 24.01.2020, 10:19
Raczej myszka miki
Racjonalista
Racjonalista 22.01.2020, 16:34
Hordyj. Napisałeś jak dzieciak głupoty na FB i po prostu przeproś za swoją bezmyślność. Masz klasę?
B.
B. 23.01.2020, 07:13
Domyślam się, że na regałowisko nie chodzisz i tylko plujesz na ludzi, których nie lubisz dla zasady lub z politycznych, bardzo prywatnych powodów ?
Mieszkaniec Bielawy
Mieszkaniec Bielawy 23.01.2020, 10:56
A gdzie wiarygodność burmistrza, który sam wywołał burzę? To czy chodzę czy nie to moja sprawa, niestety pan H. jest burmistrzem wszystkich mieszkańców, nie tylko tych którzy go lubią dla zasady lub z politycznych, bardzo prywatnych powodów.
Kończ waść .... .
Kończ waść .... . 23.01.2020, 11:18
Racjonalisto-Mieszkańcu Bielawy(niedobitku starego układu) z nienawiści mieszają ci się tożsamości.
Mieszkaniec...
Mieszkaniec... 23.01.2020, 12:03
... widzę, że nerwy puszczają ;) o jakich tożsamościach Waść piszesz? pamiętaj... piłeś - nie pisz :/
Bleeee