ŚWIETNY ROK DLA DZIERŻONIOWSKIEGO KLUBU BOKSERSKIEGO

  • 20.01.2020, 12:41
  • Telewizja Sudecka
ŚWIETNY ROK DLA DZIERŻONIOWSKIEGO KLUBU BOKSERSKIEGO
Można zaryzykować stwierdzenie, że najlepszy. Młodzi wychowankowie Piotra Wilczewskiego i Sambora Protaziuka oprócz indywidualnych sukcesów wywalczyli m.in. tytuł Drużynowego Mistrza Dolnego Śląska.

Z najważniejszych mistrzostw naszego województwa każdy z jedenastu startujących zawodników wrócił z medalem. Kamil Bednarek, Konrad Szlachta, Paweł Kacprowicz, Oskar Jędrysiak, Wiktor Bojnarowicz i Bartosz Zalewski ze złotymi, Kacper Kasprzyk i Omar Moutouk ze srebrnymi, a Dorian Szlachcic, Kamil Hordziej i Cezary Chryczyk z brązowymi krążkami.

Dzierżoniowski Klub Bokserski jest już od jakiegoś czasu ogólnopolską marką, znaną każdemu kibicowi boksu. Głównie za sprawą trenujących tu pod okiem „Wilka” zawodowców. W minionym roku w gymie najczęściej trenowali Mariusz Wach, Kamil Łaszczyk, Michał Leśniak, Michał Żeromiński, Michał Chudecki, Maciej Sulęcki i Mateusz Masternak.

Jednym z najważniejszych ubiegłorocznych wydarzeń było podpisanie przez Kamila Bednarka zawodowego kontraktu. Wychowanek Piotra Wilczewskiego związał się z najlepszą grupą promotorską w Polsce - Knockout Promotions i zrobił świetnie wrażenie w debiucie i drugiej walce. Również do kolejnych pojedynków Kamil będzie się przygotowywał z Piotrem Wilczewskim w dzierżoniowskim gymie.

Najważniejsze sukcesy indywidualne zawodników Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego

Oskar Jedrysiak - reprezentant kadry Polski i ćwierćfinalista Mistrzostw Europy
I miejsce - Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie,
I miejsce - Międzynarodowy Turniej Czarnych Diamentów,
II miejsce Puchar Polski,

Bartek Zalewski - reprezentant kadry Polski i ćwierćfinalista Mistrzostw Europy
I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie,
II miejsce Puchar Polski,
II miejsce Międzynarodowy Turniej Czarnych Diamentów

Paweł Kacprowicz - III miejsce Mistrzostwa Polski Kadetów
Patryk Adasiewicz – III miejsce Puchar Polski

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe