TURYSTYCZNA LISTA PRZEBOJÓW Z MUZEUM PAPIERNICTWA W DUSZNIKACH ZDROJU

  • 09.01.2020, 16:57
  • Telewizja Sudecka
TURYSTYCZNA LISTA PRZEBOJÓW Z MUZEUM PAPIERNICTWA W DUSZNIKACH ZDROJU
Muzeum Papiernictwa zostało zgłoszone do plebiscytu „Turystycznej listy przebojów”. Organizatorem wydarzenia jest Program 1 Polskiego Radia. Aby znaleźć się w setce największych atrakcji turystycznych naszego kraju potrzebujemy Państwa pomocy

Na stronie https://tlp.polskieradio.pl/ znajduje się lista zgłoszonych atrakcji w podziale na trzy kategorie. Muzeum Papiernictwa zostało umieszczone w pierwszej z lewej - „Historia”. Głosowanie trwa do 31 stycznia, a dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP

Niestety nie ma możliwości skopiowania linku, kierującego bezpośrednio do wizytówki naszego Muzeum, przesyłam więc instrukcję:

  1. Wchodzimy na stronę https://tlp.polskieradio.pl/
  2. W zakładce „Historia” (pierwsza z lewej) wyszukujemy „Muzeum Papiernictwa” i oddajemy głos (można oddać głos bez uzasadnienia).
  3. Swój wybór można jednak uzasadnić. Autorzy najciekawszych zgłoszeń mają szansę wygrać nagrody (w każdy piątek na antenie Programu 1 w audycji „Cztery Pory Roku” prowadzący będą ogłaszali nagrodzone przez Jury maksymalnie trzy wyróżnione zgłoszenia).
  4. Dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP
  5. Nagrody: gadżety z logo Programu 1

 

Celem Plebiscytu jest stworzenie listy najciekawszych atrakcji turystycznych z całej Polski.

Dusznickie Muzeum z pewnością do nich należy!

 

Prosimy o pomoc i jeśli to możliwe – codzienne oddawanie głosu na Muzeum Papiernictwa!

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe