DOBRE WIADOMOŚCI DLA PASAŻERÓW BIELAWSKIEJ KOLEI

  • 11.12.2019, 08:58
  • Telewizja Sudecka
DOBRE WIADOMOŚCI DLA PASAŻERÓW BIELAWSKIEJ KOLEI
W niedzielę 15 grudnia na dworzec Bielawa Zachodnia przyjedzie pierwszy, po 42 latach, pociąg pasażerski. W związku z tym faktem, Koleje Dolnośląskie, będące organizatorem przewozów, przygotowały specjalną ofertę promocyjną pn. „Kolej dla Bielawy”.

W jej ramach, tego dnia, bilet jednorazowy na trasie "Bielawa Zachodnia – Wrocław Główny – Bielawa Zachodnia" kosztował będzie tylko 1,00 zł. Warunkiem będzie nabycie biletu wyłącznie u drużyny konduktorskiej i wsiadanie na stacji Bielawa Zachodnia. Z kolei w dniach 16 – 31 grudnia, za ten sam bilet zapłacimy jedynie 10,00 zł. Do cen biletów promocyjnych będą stosowane także ulgi ustawowe.

Ponadto, wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom mieszkańców Bielawy, od 16 grudnia wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach linii autobusowych, tak aby wybrane kursy kilku linii, które są zbieżne z rozkładem jazdy pociągów (szczegóły na rozkładach przystankowych), podjeżdżały pod dworzec Bielawa Zachodnia.

Warto dodać, że z wiadomości uzyskanych z Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu, prowadzącej remont bielawskiej trakcji kolejowej, wynika, że przystanek Bielawa Centrum (ul. Bohaterów Getta) zostanie oddany do użytku w I kwartale 2020 r.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fan sudeckiej ja cię nie moge
Fan sudeckiej ja cię nie moge 11.12.2019, 18:11
Ale dobre wiadomości tylko sudecka ja cię nie moge

Pozostałe