UWAGA NA POCIĄGI TECHNICZNE NA TRASIE DO BIELAWY

  • 19.11.2019, 08:14
  • Telewizja Sudecka
UWAGA NA POCIĄGI TECHNICZNE NA TRASIE DO BIELAWY
W dniach od 18 do 22 listopada w godzinach od 8.00 do godziny 14.00 na linii kolejowej 341 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów będą się pojawiać pociągi techniczne. Przejazdy wyposażone w samoczynną sygnalizację na razie są nieczynne, co nie zwalnia kierujących z zachowania na nich szczególnej ostrożności. Pociągi w miejscach niebezpiecznych będą odpowiednio zwalniać.

                        

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawdo mòwny.
Prawdo mòwny. 20.11.2019, 17:24
Coś za coś,nie gwizdał przez 40 lat.Chcecie szynobusy a przeszkadzać wam będzie gwizdanie? To jest normalnie jest kolej jest szum, wszyscy o tym w Polsce wiedzą oprucz jakieś grupy ludzi z Bielawy.To jest 21 wiek i to jest normalne, bardzo dobrze że będzie gwizdać Bielawa Wrocław.
Krystian
Krystian 19.11.2019, 20:00
Haha. Maszynisto!!! Gwizdaj pod oknami wyjatkowo glosno! Moze chociaz tam potanieja te piep*one mieszkania.
pierwszy pasażer
pierwszy pasażer 19.11.2019, 12:33
ten szynobus spełnia normy hałasu EURO 6 i jego uciążliwość jest zbliżona do autobusu miejskiego, a rodzicom których dzieci bawiły się na torach gratuluję :-) nie ma znaczenia czy były czynne czy też nie, bo to mniej więcej tak jak by pozwolić dziecku bawić się w np. nieczynnej kopalni ??
Janek
Janek 19.11.2019, 19:29
Andrzej, ale sygnalizacja jednak nie działa, za to pociąg trąbił dziś masakryczne.
Maszynista
Maszynista 22.11.2019, 13:11
Maszyniści zapoznaja się z trasą. Więc częściej teraz jeżdżą i trąbią.
K
K 19.11.2019, 10:33
Postawione są znaki, ze zbliżamy się do przejazdu kolejowego, wiec każdy kierowca powinien zwolnić i sprawdzić czy nic nie jedzie. Niestety przyzwyczajeni jesteśmy do tego, ze się nie patrzy tylko jedzie, a czas to zmienić. Krzywda jaka się wydarzy to tylko z winy kierowcy, ze nie zachował szczególnej ostrożności. Naszym obowiązkiem - każdego kierowcy, jest zwolnić i spojrzeć w lewo, prawo czy nic nie jedzie. Nie zganiajmy na pociąg!!!!
Wnerwiony
Wnerwiony 19.11.2019, 10:32
Zobaczcie, ten szynobus jedzie ludziom przed samymi oknami, tam też bawią się dzieci, czy rzeczywiście trzeba nieszczęścia żebyście zdali sobie sprawę z tego nonsensu?
Przem
Przem 19.11.2019, 22:14
Pociąg jedzie 50metrów od zabudowań,i tak było kiedyś,nikomu wtedy nie przeszkadzał hałas towarowych jadących do Bielbawu,nikt nie ginął pod kołami .Nonsens to ten komentarz,no a dziatwie trza wyjaśnić żeby nie właziła na tory gdy jedzie szynobus,bo mamy 21wiek JUŻ i pociąg nie powinien dziwić......
JKM
JKM 19.11.2019, 09:30
Zwalniać? Nie sądzę, jechali co najmniej 50-60 km/h i o mało już kilka osób przede mną nie wpadło pod pociąg!!!!!!!!!!! Brawo... Naprawdę musi ktoś zginąć żeby ten nonsens i marnotrawienie pieniędzy się skończyło i ściągnęło uwagę całej Europy?
Ostrzegam was, wydawanie pieniędzy EU na inwestycje niezgodne z prawem źle się skończy dla całej Polski!!!
T.Sz.
T.Sz. 19.11.2019, 14:59
Zluzuj majty kolo, w DE takie szynobusy śmigają po zatłoczonych miastach i nikt nie ginie, czyżby w DE ludziom myślenie przychodziło łatwiej niż niektórym w PL?
mietek
mietek 19.11.2019, 10:11
Wyluzuj
Rozważna
Rozważna 19.11.2019, 09:42
Proszę opanować emocje.
JKM
JKM 19.11.2019, 10:13
Nie.

Pozostałe