AKCJA LPR W PIESZYCACH (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 16.11.2019, 00:51 (aktualizacja 19.11.2019, 23:11)
  • Krzysztof Bachiński
AKCJA LPR W PIESZYCACH (AKTUALIZACJA WIDEO)
15 listopada około godziny 18:30 doszło do ladowania LPR na płycie boiska w Pieszycach. Miejsce lądowiska zabezpieczały dwa zastępy w tym OSP z Piskorzowa. Po około 30 minutach śmigłowiec LPR odleciał bez pacjenta do Wrocławia. Zespół Ratownictwa Medycznego z pacjentem odjechał ze stadionu miejskiego.

15.11.2019 r. zespół HEMS (LPR) Wrocław został zadysponowany do poparzonego 2-letniego dziecka. Z uwagi na dobry stan dziecka, nie wymagający wdrożenia zaawansowanych technik ratujących życie w trybie natychmiastowym oraz silnej reakcji dziecka w sytuacji rozdzielenia dziecka od rodzica, w celu zminimalizowania traumatyzacji psychicznej dziecka, podjęto decyzję o transporcie specjalistycznym zespołem ratownictwa medycznego wraz z rodzicem - poinformował  Marcin Podgórski, Zastępca Dyrektora ds. Ratownictwa Medycznego, Organizacji i Planowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe