BAJKOWA NIEDZIELA W BIELAWIE

  • 14.11.2019, 18:26
  • Telewizja Sudecka
BAJKOWA NIEDZIELA W BIELAWIE
Zapraszamy na znakomity spektakl w wykonaniu Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry ( Cieplice ) "Królewna z drewna".

To opowieść prosto o małej psotnej sosence, córce królewskiej pary, która zmuszona jest wyruszyć w głąb ciemnego lasu, aby uratować swoich rodziców i wszystkie drzewa przed straszliwym niebezpieczeństwem. Przeżywa przy tym wiele niebezpiecznych przygód. Piękna scenografia, duże lalki i efekty świetlne i gra aktorska mogą pozostawić niesamowite wrażenie. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 grudnia, tak więc bilet kupiony na spektakl może być znakomitym uzupełnieniem prezentu mikołajowego.

Bilety już w sprzedaży w kasie MOKiS lub poprzez internet
https://ekobilet.pl/…/krolewna-z-…/388519-bilety-na-spektakl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe