ARESZT ZA BRUTALNE POBICIE 20 - LATKA

  • 20.10.2019, 14:42
  • Telewizja Sudecka
ARESZT ZA BRUTALNE POBICIE 20 - LATKA
Bielawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który brutalnie pobił 20-latka i zabrał mu telefon komórkowy. Sprawca w trakcie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy, groził im, aby odstąpili od swoich działań. Sprawca w przeszłości odpowiadał już za tego typu przestępstwa. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

20 letni mężczyzna wracając nocą z 12 na 13 października do miejsca zamieszkania, nie przewidywał, że tak pechowo zacznie się niedziela. Został zaatakowany przez 51-latka, który kilkukrotnie uderzył go pięścią i dłonią w twarz, popychał oraz groził spowodowaniem uszkodzenia ciała. Gdy sprawca doprowadził swoją ofiarę do stanu bezbronności, zabrał pokrzywdzonemu telefon wartości 1300 złotych. Natychmiastowe działania policjantów doprowadziły do zatrzymania sprawcy rozboju, w trakcie którego padły także groźby wobec funkcjonariuszy. Odzyskano zrabowane mienie.

Jak się okazało mężczyzna w przeszłości odpowiadał za przestępstwa o tym ciężarze gatunkowym. Sąd widząc , iż ma do czynienia z recydywistą zastosował trzymiesięczny areszt. Za kratami sprawca tak poważnych przestępstw może spędzić nawet 12 lat.

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pg
pg 25.10.2019, 09:49
Spalić na stosie w trybie szybko pilnym. S***syn *** !!!!
DareK K
DareK K 21.10.2019, 15:36
Taki ktos powinien zgnic w kryminale.Na rozkaz swojego pana Homy wyrządził wielu ludziom krzywdę.

Pozostałe