KINO RETRO DLA AGNIESZKI

  • 14.10.2019, 18:00 (aktualizacja 14.10.2019, 18:09)
  • Telewizja Sudecka
KINO RETRO DLA AGNIESZKI
Magazyn „Wiedza i Życie Inne Oblicza Historii” oraz Łukasz Kazek zapraszają na film „Zima w lesie ” z 1937 roku, którego akcja rozgrywa się w Zamku Grodno. Już w piątek 18 października o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej Art-Inkubatora w Bielawie przy ulicy Piastowskiej 19c.

Po raz ostatni ubrana w suknię ślubną Marianna von Soden ucieka do swojego ukochanego pamiętnika. Jeszcze raz chce napisać swoje nazwisko panieńskie, gdyż jeszcze dziś stanie się żoną doktora Heidecke, małżonką eleganckiego Franza Heidecke. Czy jest tak szczęśliwa, jak szczęśliwa powinna być panna młoda? Jakiś rodzaj przygnębienia rysuje się w jej pięknych brązowych oczach. Ciągle wraca myślami do rozmowy z jej wybrankiem, podczas której otwarcie rozmawiali o przeszłości. Ona nie miała na sumieniu żadnych grzechów, ale On miał ukochaną którą porzucił dla Marianny. Młody pisarz Walter Peters potrzebuje pilnie odpoczynku na kilka tygodni; okrutne tryby redakcji nie pozwalają mu powrócić do pracy. Jego przyjaciel i kolega z pracy Erich Flemming wysyła go do ustronnego zamku w śląskich górach, który należy do pewnego hrabiego i zarządzany jest przez najzrzędliwszego z leśniczych. Leśniczy ma siostrzenicę o imieniu Ingeborg, a ona jest potajemną narzeczoną Flemminga. Walter z zadowoleniem wyjeżdża i obiecuje przyjacielowi pozdrowić od niego Ingeborg.

Unikatowy obraz komnat zamkowych z lat 30. XX wieku, obyczajów, obraz niezwykłej historii miłosnej, która wydarzyła się przeszło 75 lat temu. To inny świat. To wspaniała okazja, aby przenieść się w czasie.

Wstęp to gest wsparcia dla Agnieszki Kudyry, która walczy ponad 20 lat z chorobą. Jest już po 11 operacjach. Szansą na powrót do zdrowia są 3 operacje w USA.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe